
2201-1501
5 - İletken Terminal Bloğu üzerinden; Push-button ile
Açıklama
5 - İletken Terminal Bloğu üzerinden; - düğmesi ile; 1.5 mm²; test bağlantı noktası ile; Ex E II uygulamaları için uygundur; yan ve merkez işaretleme; Din - ray 35 x 15 ve 35 x 7.5; Push-in Cage Clamp®; 1,50 mm²; gri
2201 Serisi feed -, CAMP®
Terminal bloğu (öğe numarası 2201 - 1501) üzerinden bu - feed, basit ve güvenli bağlantılar için tasarlanmıştır. İletken bağlantısı için 9 ila 11 mm'lik bir sıyırma uzunluğu gereklidir. İster endüstriyel ister bina uygulamalarında olsun, bu feed -, terminal blokları üzerinden elektrik iletkenlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde bağlanmasına izin verir. Tasarıma bağlı olarak, - kablolama veya potansiyel dağılım yoluyla geleneksel için uygundur. Bu ürün CAMP® teknolojisinde - push içerir. CAMP® içindeki - push, bağlantıya doğrudan push - ek avantajı olan tüm iletken türleri için - ücretsiz evrensel bağlantıdır. Rijit iletkenler ve Ferrules'li telli iletkenler doğrudan aletler olmadan bağlanabilir. Ferrules'e kıvırma gibi iletkenlerin ön muamelesi gerekli değildir. Boyutlar genişlik x yükseklik x derinliği (4.2 x 80.6 x 39.5) mm'dir. Terminal bloğu ile bu -, iletken tipine bağlı olarak iletken çapraz - bölümleri 0.25 mm²'den 2.5 mm²'ye kadar uygundur. Terminal bloğu üzerinden - için bir push düğmesi ile çalıştırılır. Topjob® s terminal blokları, çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve modern bina kurulumlarında güvenli bir elektrik bağlantısı sağlar. Sadece bir terminal blok sistemi ile, dünyanın herhangi bir yerinde ve herhangi bir uygulamada çalışabilirsiniz. Bu ürün bazı eski uygulamalar için uygundur (bkz. Ürün Veri Sayfası).
Eski bilgiler
| Referans tehlikeli alanlar | Bkz. "İndirmeler - Belgeler - Ek Bilgi: Teknik Bölüm; Teknik Açıklamalar" |
| Başına derecelendirmeler | ATEX: PTB 05 ATEX 1094 U / IECEX: PTB 05.0034U (EX EB IIC GB) |
| Nominal Voltaj EN (Ex E II) | 550V |
| Değerlendirilmiş Akım (Ex E II) | 17A |
| Jumper ile Değerlendirilmiş Akım (Ex E II) | 16A |
Güç kaybı
| Güç kaybı, kutup başına (potansiyel) | 0,56W |
| Değerlendirilmiş akım iNBelirtilen güç kaybı için | 17,5A |
Bağlantı verileri
| Sıkıştırma üniteleri | 5 |
| Toplam potansiyel sayısı | 1 |
| Seviye sayısı | 1 |
| Jumper yuvası sayısı | 2 |
Bağlantı 1
| Bağlantı teknolojisi | Kafes kelepçesine -® |
| Çalıştırma türü | Push - düğmesine |
| Bağlanabilir iletken malzemeleri | Bakır |
| Nominal Cross - bölümü | 1.5 mm² |
| Katı şef | 0.25… 2.5 mm² / 22… 14 AWG |
| Katı iletken; fesih olarak - push | 0.75… 2.5 mm² / 18… 14 AWG |
| İnce - STREDED İletken | 0.25… 2.5 mm² / 22… 14 AWG |
| İnce - STREDED İletken; Yalıtımlı Ferrule ile | 0.25… 1.5 mm² / 22… 16 AWG |
| İnce - STREDED İletken; Ferrule ile; fesih olarak - push | 0.75… 1.5 mm² / 18… 16 AWG |
| Not (Şef Cross - bölümü) | İletken karakteristiğine bağlı olarak, daha küçük bir haç - bölümüne sahip bir iletken de fesih olarak - push yoluyla eklenebilir. |
| Şerit uzunluğu | 9… 11 mm / 0.35… 0.43 inç |
| Kablolama yönü | Ön - giriş kabloları |
Fiziksel veriler
| Genişlik | 4.2 mm / 0.165 inç |
| Yükseklik | 80.6 mm / 3.173 inç |
| - rayının üst - kenarından derinlik | 32.9 mm / 1.295 inç |
| Derinlik | 39.5 mm / 1.555 inç |
Mekanik Veriler
| Montaj türü | Din-35 ray |
| İşaret seviyesi | Merkez/yan işaretleme |
Materyal verileri
| Not (Malzeme Verileri) | Malzeme spesifikasyonları hakkında bilgi burada bulunabilir |
| Renk | gri |
| Malzeme grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi (Ana Konut) | Poliamid (PA66) |
| UL94 başına yanıp sönme sınıfı | V0 |
| Yangın yükü | 0,185MJ |
| Yalıtım malzemesinin ağırlığı | 4,82g |
| Ağırlık | 7,2g |
Çevresel Gereksinimler
| İşleme sıcaklığı | -35… +85 derecesi |
| Sürekli çalışma sıcaklığı | -60… +105 derecesi |
Ticari veriler
| PU (SPU) | 20 adet |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Menşei ülke | İÇİNDE |
| Gtin | 4066966665772 |
| Gümrük Tarifesi Numarası | 85369010000 |
Ürün sınıflandırması
| Unspsc | 39121410 |
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ECCN | ABD sınıflandırması yok |
Çevresel Ürün Uyumluluğu
| ROHS uyum durumu | Uyumlu, muafiyet yok |
Popüler Etiketler: 2201-1501, Çin 2201-1501 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







