
2204-1401/000-001
4 - İletken Terminal Bloğu üzerinden; Push-button ile
Açıklama
4 - İletken Terminal Bloğu üzerinden; - düğmesi ile; 4 mm²; test bağlantı noktası ile; Ex E II uygulamaları için uygundur; yan ve merkez işaretleme; Din - ray 35 x 15 ve 35 x 7.5; Push-in Cage Clamp®; 4,00 mm²; yeşil
2204 Serisi feed -, CAMP®
Terminal bloğundan - feed, öğe numarası 2204 - 1401/000 - 001, hızlı ve güvenilir kablolama sağlar. Terminal bloğu üzerinden -, iletken bağlantısı için 11 ila 13 mm'lik bir sıyırma uzunluğu gerektirir. İster endüstriyel ister bina uygulamalarında olsun, bu feed -, terminal blokları üzerinden elektrik iletkenlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde bağlanmasına izin verir. Tasarıma bağlı olarak, - kablolama veya potansiyel dağılım yoluyla geleneksel için uygundur. Bu ürün, CAPP® teknolojisinde - push kullanır. Cage Clamp® bağlantı teknolojisinde - push, doğrudan tıkanma avantajı ile tüm iletken tipleri için evrensel bağlantıdır. Rijit iletkenlerin yanı sıra Ferrules'li telli iletkenler, aletlere ihtiyaç duymadan doğrudan terminal bloğuna takılabilir. Boyutlar (genişlik x yükseklik x derinliği) (6.2 x 78.7 x 39.5) mm'dir. Terminal bloğundan bu -, iletken tipine bağlı olarak iletken çapraz - bölümleri için 0,5 mm²'den 6 mm²'ye uygundur. Terminal bloğu üzerinden bu -, bir push düğmesi kullanılarak çalıştırılır. Topjob® s terminal blokları, çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve modern bina tesislerinde güvenli bir elektrik bağlantısı sağlar. Tel ucu ferrullarla doğrudan katı, mahsur ve ince sarmallı iletkenleri takarak kolay kablolama sağlarlar. Bu ürün bazı eski uygulamalar için uygundur (bkz. Ürün Veri Sayfası).
Eski bilgiler
| Referans tehlikeli alanlar | Bkz. "İndirmeler - Belgeler - Ek Bilgi: Teknik Bölüm; Teknik Açıklamalar" |
| Başına derecelendirmeler | ATEX: PTB 18 ATEX 1006 U / IECEX: PTB 18.0013U (EX EB IIC GB) |
| Nominal Voltaj EN (Ex E II) | 550V |
| Değerlendirilmiş Akım (Ex E II) | 31A |
| Jumper ile Değerlendirilmiş Akım (Ex E II) | 30A |
Güç kaybı
| Güç kaybı, kutup başına (potansiyel) | 1,024W |
| Değerlendirilmiş akım iNBelirtilen güç kaybı için | 32A |
| Belirtilen, akım - bağımlı güç kaybı için direnç değeri | 0,001Ω |
Bağlantı verileri
| Sıkıştırma üniteleri | 4 |
| Toplam potansiyel sayısı | 1 |
| Seviye sayısı | 1 |
| Jumper yuvası sayısı | 2 |
Bağlantı 1
| Bağlantı teknolojisi | Kafes kelepçesine -® |
| Çalıştırma türü | Push - düğmesine |
| Bağlanabilir iletken malzemeleri | Bakır |
| Nominal Cross - bölümü | 4 mm² |
| Katı şef | 0.5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Katı iletken; fesih olarak - push | 1… 6 mm² / 14… 10 AWG |
| İnce - STREDED İletken | 0.5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| İnce - STREDED İletken; Yalıtımlı Ferrule ile | 0.5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| İnce - STREDED İletken; Ferrule ile; fesih olarak - push | 1.5… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Not (Şef Cross - bölümü) | İletken karakteristiğine bağlı olarak, daha küçük bir haç - bölümüne sahip bir iletken de fesih olarak - push yoluyla eklenebilir. |
| Şerit uzunluğu | 11… 13 mm / 0.43… 0.51 inç |
| Kablolama yönü | Ön - giriş kabloları |
Fiziksel veriler
| Genişlik | 6.2 mm / 0.244 inç |
| Yükseklik | 78.7 mm / 3.098 inç |
| - rayının üst - kenarından derinlik | 32.9 mm / 1.295 inç |
| Derinlik | 39.5 mm / 1.555 inç |
Mekanik Veriler
| Montaj türü | Din-35 ray |
| İşaret seviyesi | Merkez/yan işaretleme |
Materyal verileri
| Not (Malzeme Verileri) | Malzeme spesifikasyonları hakkında bilgi burada bulunabilir |
| Renk | yeşil |
| Malzeme grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi (Ana Konut) | Poliamid (PA66) |
| UL94 başına yanıp sönme sınıfı | V0 |
| Yangın yükü | 0,24MJ |
| Aktüatör rengi | turuncu |
| Ağırlık | 11,4g |
Çevresel Gereksinimler
| İşleme sıcaklığı | -35… +85 derece |
| Sürekli çalışma sıcaklığı | -60… +105 derecesi |
Ticari veriler
| PU (SPU) | 50 adet |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Menşei ülke | DE |
| Gtin | 4066966735819 |
| Gümrük Tarifesi Numarası | 85369010000 |
Ürün sınıflandırması
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ECCN | ABD sınıflandırması yok |
Çevresel Ürün Uyumluluğu
| ROHS uyum durumu | Uyumlu, muafiyet yok |
Popüler Etiketler: 2204-1401/000-001, Çin 2204-1401/000-001 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







