
C14123_clamp-cxa15-18
LED aydınlatma aksesuarları ve donanım tabanı parça tur
Açıklama
A-tipi arayüze sahip reflektörler ve lensler için Clamp-Cxa15-18 taban. Cree CXA/B 15XX ve CXA/B 18XX ile uyumludur.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Ledil |
| Ürün Kategorisi: | LED aydınlatma aksesuarları ve donanım |
| ROHS: | Detaylar |
| Erişim - SVHC: | Detaylar |
| Marka: | Ledil |
| Çap: | 49.6 mm |
| Yükseklik: | 9.25 mm |
| Montaj Stili: | Vida |
| Ambalajlama: | Toplu |
| Ürün Türü: | LED aydınlatma montaj aksesuarları |
| Şekil: | Yuvarlak |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 60 |
| Alt Kategori: | LED aydınlatma |
| Tip: | LED montaj aksesuarı |
| Birim Ağırlık: | 0.124164 oz |
Popüler Etiketler: C14123_clamp-cxa15-18, Çin C14123_Clamp-cxa15-18 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, Ledil Lens
Bir çift:F13325-Angelina-S
Sonraki:F13671_ange-rz-lens
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







