
Açıklama
Ortalama iyi LRS-35 tek çıkış anahtarlama güç kaynakları, 30 mm düşük profilli tasarıma sahip 35W kapalı tip güç kaynaklarıdır. 85V ileAC264V'yeACGiriş aralığı, LRS-35 güç kaynakları 5V, 12V, 15V, 24V, 36V ve 48V'lik bir çıkış voltaj hattı sağlar. % 89 yüksek verimli bir derecelendirmeye ek olarak, metalik ağ vakası, fan olmadan hava konveksiyonu altında +70 derece sıcaklık aralığına -30 derece çalışırken ısı dağılmasını arttırır. Son sistem, düşük yüksüz güç tüketimi (0.2W'den az) sağlayarak dünya çapında enerji gereksinimlerini kolayca karşılıyor.
Özellikler
- Evrensel AC girişi/tam aralık
- 300V'ye dayanıyorAC5s için dalgalanma girişi
- Yüksüz güç tüketimi<0.2W
- Minyatür boyutu ve 1U düşük profilli
- +70 derecesine kadar çalışma sıcaklığı
- Koruma
- Kısa devre
- Aşırı yük
- Aşırı gerilim
- Serbest hava konveksiyonu ile soğutma
- Ev aletleri için IEC/EN 60335-1 (PD3) ve IEC/EN61558-1, -2-16'ya uyum
- 5000 metreye kadar çalışma yüksekliği
- 5G titreşim testine dayanıyor
- Yüksek verimlilik, uzun ömür ve yüksek güvenilirlik
- Güç için LED göstergesi
- % 100 tam yük yanma testi
- 3 yıllık garanti
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | İyi demek |
| Ürün Kategorisi: | Güç kaynaklarını değiştirme |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Malzemeleri değiştirme |
| Çıkış voltaj kanalı 1: | 48 VDC |
| Çıktı Sayısı: | 1 çıktı |
| Çıktı gücü: | 38.4 W |
| Açık çerçeve/kapalı: | Kapalı |
| Giriş Voltajı: | 85 VAC - 264 VAC, 120 VDC ila 373 VDC |
| Çıkış Akım Kanalı 1: | 800 Ma |
| Endüstri: | Sanayi |
| Montaj Stili: | Panel |
| Uzunluk: | 99 mm (3.898 inç) |
| Genişlik: | 82 mm (3.228 inç) |
| Yükseklik: | 30 mm (1.181 inç) |
| Seri: | LRS-35 |
| Marka: | İyi demek |
| Giriş Frekansı: | 47 Hz ila 63 Hz |
| Ambalajlama: | Toplu |
| Ürün Türü: | Güç kaynaklarını değiştirme |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 60 |
| Alt Kategori: | Güç kaynakları |
| Bölüm # Takma Adlar: | LM35-23B48R2 |
| Birim Ağırlık: | 8.113011 Oz |
Popüler Etiketler: LRS-35-48, Çin LRS-35-48 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







