
IRM-60-24ST
AC/DC Güç Modülleri 60W 24V 2.5A Vidalı Terminal
Açıklama
Ortalama iyi irm -60 60 W AC-DC güç kaynağı modülleri minyatür, tek çıkışlı,% 91'e kadar verimlilik elde eden kapsüllenmiş cihazlardır. Bu 60W serisi, 85V'lik evrensel bir giriş voltajı aralığı sunuyorAC264V'yeACve PCB montajı veya vida terminal stiline sahip modeller içerir. Sınıf II modülleri serbest hava konveksiyonu ile soğutulur ve kısa devre, aşırı yük ve aşırı gerilim olaylarına karşı korunurken<0.1W no-load power consumption. MEAN WELL IRM-60 60W AC-DC Power Supply Modules withstand up to 5G anti-vibration demands and resist dust and moisture resistance. Typical applications include mechanical equipment, factory automation equipment, industrial electrical equipment, and handheld electronic devices.
Özellikler
- Kompakt boyut, 87mm x 52mm x 29.5mm boyutlar
- % 91'e kadar verimlilik
- 85VAC264V'yeACEvrensel giriş voltaj aralığı
- <0.1W no-load power consumption
- % 100 tam yük yanma testi
- Kısa devre, aşırı yük ve aşırı gerilim koruması
- Serbest hava konveksiyon soğutma
- 3 yıllık garanti
Başvuru
- Endüstriyel elektrikli ekipman
- Mekanik ekipman
- Fabrika otomasyon ekipmanı
- Elektronik cihazlar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | İyi demek |
| Ürün Kategorisi: | AC/DC güç modülleri |
| ROHS: | Detaylar |
| Çıktı gücü: | 60 W |
| Giriş Voltajı: | 85 VAC - 264 VAC |
| Çıktı Sayısı: | 1 çıktı |
| Çıkış voltaj kanalı 1: | 24 VDC |
| Çıkış Akım Kanalı 1: | 2.5 A |
| Uzunluk: | 109 mm |
| Genişlik: | 52 mm |
| Yükseklik: | 33.5 mm |
| Endüstri: | Sanayi |
| Seri: | IRM-60 |
| Marka: | İyi demek |
| Vaka Stili: | Kapsüllenmiş |
| Giriş Frekansı: | 47 Hz ila 440 Hz |
| İzolasyon Voltajı: | 3 kV |
| Yük düzenlemesi: | Düzenlenmiş |
| Montaj Stili: | Şasi |
| Açık çerçeve/kapalı: | Kapalı |
| Ürün Türü: | AC-DC güç modülleri |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 50 |
| Alt Kategori: | Güç kaynakları |
| Birim Ağırlık: | 9.523970 oz |
Popüler Etiketler: IRM-60-24ST, Çin IRM-60-24ST Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







