
ERPF-400-24
Anahtarlama Güç Kaynakları 400.8W 24V 16.7A İşaret Paneli Pwrsupply
Açıklama
ERPF-400 Serisi, aktif PFC tasarımı ile 400W tek çıkışlı bir AC/DC güç kaynağıdır. Alüminyum bir kutu benimser ve iç kısımlar, yağmur sıçraması ve tozundan iç elektronik bileşenleri koruyarak yarı potludur. Tam koruma işlevleri ile ERPF-400, açık hava LED kanal harfleri, billboard, ticari ekran vb. Gibi uygulamalar için uygundur.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | İyi demek |
| Ürün Kategorisi: | Güç kaynaklarını değiştirme |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Malzemeleri değiştirme |
| Çıkış voltaj kanalı 1: | 24 VDC |
| Çıktı Sayısı: | 1 çıktı |
| Çıktı gücü: | 400.8 W |
| Açık çerçeve/kapalı: | Kapalı |
| Giriş Voltajı: | 90 VAC - 264 VAC, 127 VDC ila 370 VDC |
| Çıkış Akım Kanalı 1: | 16.7 A |
| Endüstri: | Sanayi |
| Montaj Stili: | Şasi |
| Uzunluk: | 220.4 mm (8.677 inç) |
| Genişlik: | 120 mm (4.724 inç) |
| Yükseklik: | 48 mm (1.89 inç) |
| Seri: | ERPF-400 |
| Onaylar: | IEC/EN/UL60950-1 |
| Marka: | İyi demek |
| Uyum: | IEC/EN/UL 60950-1 |
| Yeterlik: | 90 % |
| Giriş Frekansı: | 47 Hz ila 63 Hz |
| İzolasyon Voltajı: | 3 kvrms |
| Yük düzenlemesi: | Düzenlenmiş |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 60 C |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 30 C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı: | - 30 c ila + 60 c |
| Ürün Türü: | Güç kaynaklarını değiştirme |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 9 |
| Alt Kategori: | Güç kaynakları |
| Tip: | Güç kaynağı |
| Birim Ağırlık: | 2.425 lbs |
Popüler Etiketler: ERPF-400-24, Çin ERPF-400-24 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Bir çift:ERPF-400-12
Sonraki:ERP-350-12
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







