
Açıklama
SFH 4726AS OSLON BLACK SERİSİ - 150 Derece
Başvuru
- Erişim Kontrolü ve Güvenliği
- Kimlik Doğrulama - Vücut İzleme
- Fabrika otomasyonu
- Ev ve Bina Otomasyonu
- Tıbbi aydınlatma
Özellikler
- Paket: Clear Silikon
- ESD: 2 KV ACC. ANSI\/ESDA\/JEDEC JS -001 (HBM, Sınıf 2)
- Yüksek verimliliğe sahip IR Lightource
- çift yığın yayıcısı
- Düşük termal direnç (maksimum 9 k\/w)
- Yüksek parlaklık DC işlemi için optimize edilmiş
- Centroid Dalga Boyu Seçenekleri 920NM ve 940NM
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | AMS Osram |
| Ürün Kategorisi: | Kızılötesi yayıcılar |
| ROHS: | Detaylar |
| Radyant Yoğunluk: | 325 MW\/SR |
| Eğer - ileri akım: | 1 A |
| VF - İleri voltaj: | 2.8 V |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 125 C |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant |
| Ambalajlama: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Aydınlatma rengi: | Kızılötesi |
| Neme duyarlı: | Evet |
| Ürün Türü: | IR yayıcılar (IR LED'ler) |
| Seri: | SFH 4726A |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 600 |
| Alt Kategori: | Kızılötesi veri iletişimi |
| Ticari ad: | Oslon |
| Görüntüleme açısı: | 150 derece |
| Bölüm # Takma Adlar: | Q65112A0783 |
Popüler Etiketler: SFH 4726AS, Çin SFH 4726A Üreticileri, Tedarikçiler, Fabrika, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, Plpt9 450lc e, SFH 4043, SFH 4713A, SFH 4727as A01
Bir çift:SFH 4718A
Sonraki:SFH 4726AS A01
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







