
Açıklama
SFH 4059 LED Lens Yüksek Güçlü Kızılötesi Yayın (850 Nm)
Başvuru
- Endüstriyel otomasyon (makine kontrolleri, ışık bariyerleri, görme kontrolleri)
- Duman\/Toz\/Parçacık Algılama
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | AMS Osram |
| Ürün Kategorisi: | Kızılötesi yayıcılar |
| ROHS: | Detaylar |
| Montaj Stili: | SMD\/SMT |
| Dalga boyu: | 860 nm |
| Radyant Yoğunluk: | 100 MW\/SR |
| Işın açısı: | 20 derece |
| Eğer - ileri akım: | 70 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 1.6 V |
| Güç Derecesi: | 140 MW |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 85 C |
| Paket \/ Dava: | SMD -2 |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant |
| Ambalajlama: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Sonbahar Süresi: | 12 ns |
| Yükseklik: | 1.85 mm |
| Aydınlatma rengi: | Kızılötesi |
| Uzunluk: | 3.2 mm |
| Lens Boyutları: | 1.5 mm |
| Lens şekli: | Kubbe |
| Neme duyarlı: | Evet |
| Ürün Türü: | IR yayıcılar (IR LED'ler) |
| Yükselme Süresi: | 12 ns |
| Seri: | SFH 4059 |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 2000 |
| Alt Kategori: | Kızılötesi veri iletişimi |
| Tradename: | Yongalı |
| Tip: | Yüksek güçlü kızılötesi yayıcı |
| Görüntüleme açısı: | 20 derece |
| VR - Ters Voltaj: | 5 V |
| Genişlik: | 1.6 mm |
| Bölüm # Takma Adlar: | Q65111A2991 |
| Birim Ağırlık: | 0. 000190 oz |
Popüler Etiketler: SFH 4059, Çin SFH 4059 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, Gw jtlps1 cm jnkn xx55 1, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LED bileşenleri, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, SFH 4715A
Bir çift:SFH 4059SR
Sonraki:SFH 4043 Tezli Yüksek Lisans
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







