
GW Pusra2.HW-S7T3-M5-1
Φ<_sub>P=4.95 ... 5.70 μmol/s (= 700 mA if)
Açıklama
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW Pusra2.HW Yepyeni, yükseltilmiş yüksek güç LED'imiz AMS OSRAM'ımızın en yeni çip teknolojisi ve yeni nesil optimize edilmiş lens ile sektör lider performans, üstün sağlamlık ve uzun ömür boyu. Üç dalga boyunda yüksek verimlilik kırmızıları ile aile, tüm bahçecilik spektrum ihtiyaçlarınız için tasarım kolaylığı ve yüksek esneklik için beş renk sunar.
Başvuru
- Tarım ve Bahçecilik
- Eğlence
- İç mekan aydınlatması
- Açık ve Endüstriyel Aydınlatma
Özellikler
- Paket: Silikon lensli SMD Epoksi Paketi
- ESD: 8 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001'e (HBM, Sınıf 3B)
- tip. Radyasyon: 120 derece
- Radyant Flux ( @ 700mA): TYP . 1168 MW @ 85 derece (m3 bin)
- Radyant verimlilik ( @ 700mA): tip . 59.0% @ 85 derece (m3 bin)
- foton akısı ( @ 700mA): tip . 5.15 μmol/s @ 85 derece (m3 bin)
- Foton akısı etkinliği ( @ 700mA): tip . 2.60 μmol/j @ 85 derece (m3 bin)
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | AMS Osram |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | |
| Ürün: | Beyaz Ledler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Aydınlatma Rengi: | Beyaz |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 1123 MW |
| Görüntüleme açısı: | 120 derece |
| Eğer - ileri akım: | 700 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 2.83 V |
| Güç Derecesi: | 2 W |
| Uzunluk: | 3.7 mm |
| Genişlik: | 3.7 mm |
| Yükseklik: | 2.37 mm |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 125 C |
| Lens rengi: | Renksiz |
| Lens Boyutları: | 3.7 mm x 1.62 mm |
| Lens şekli: | Kubbe |
| Lens şeffaflığı: | Temizlemek |
| Seri: | P3737 |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant |
| Marka: | AMS Osram |
| Neme duyarlı: | Evet |
| 3000 | |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Osconiq |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED |
| Bölüm # takma adlar: | Q65115A0372 |
Popüler Etiketler: GW Pusra2.HW-S7T3-M5-1, Çin GW Pusra2.HW-S7T3-M5-1 Üreticileri, Tedarikçiler, Fabrika, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, Gw jtlps1 cm jnkn xx55 1, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLT5 520dB P, SFH 4554
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







