
Gw jdsts2.cm - gvh2-xx58-1-2
Φv=25.5 ... 31.5 lm, 2700 K (= 65 mA ise)
Açıklama
Duris® E 5 GW JDSTS2.cm (Gen 2)
Kompakt endüstri uyumlu bir form faktöründe (5.6 mm x 3.0 mm) daha yüksek etkinliği ve daha yüksek akıyı birleştiren yeni nesil - 2 Duris® E 5'in tanıtılması. Değiştirme ve yükseltme kolaylığı için nesil-1 cihazımızla tamamen uyumludur. Tüpler ve Downlights ve ofis gömme armatürler gibi diğer iç mekan uygulamaları gibi çeşitli homojen aydınlatma uygulamaları için mükemmel bir şekilde uygundur.
Başvuru
- İç mekan aydınlatması
Özellikler
- Paket: Beyaz SMT Paketi, Renkli Dağınık Silikon Reçinesi
- tip. Radyasyon: 120 derece (Lambertian yayıcı)
- renk sıcaklığı: 2700K - 6500 K
- cri: 90 (dak.), 92 (tip.), R9: 50 (Min.)
- ESD: 5 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- parlak akı: tip . 30 lm @ 4000k
- aydınlık etkinlik: tip . 171 lm/w @ 4000k

|
Tip |
Renk sıcaklığı |
= 65 ma φv ise ışıklı akı 1 |
|
Gw jdsts2.cm - gvh2-a838-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - gvh2-xx58-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSTS2.cm - GWH3-A737-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
Gw jdsts2.cm - gwh3-xx57-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSTS2.cm - H1H4-A636-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-xx56-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.cm - H1H4-A535-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-xx55-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.cm - H2H5-A333-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.cm - H2H5-XX53-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.cm - H2H5-A232-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.cm - H2H5-XX52-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.cm - H2H5-A131-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.cm - H2H5-XX51-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | AMS Osram |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | |
| Paket / Kasa: | 5630 |
| Aydınlatma rengi: | Sıcak beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 2700 K |
| Aydınlık yoğunluk: | 9.38 CD |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 27.8 LM |
| Renk oluşturma dizin - cri: | 90 |
| Görüntüleme açısı: | 120 derece |
| - İleri Akım: | 65 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 2.75 V |
| Güç Derecesi: | 180 MW |
| Uzunluk: | 5.6 mm |
| Genişlik: | 3 mm |
| Yükseklik: | 0.6 mm |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 100 C |
| Seri: | Gw jdsts2.cm |
| Ambalajlama: | Makara |
| Marka: | AMS Osram |
| Neme duyarlı: | Evet |
| Ürün Türü: | Beyaz Ledler |
| 10000 | |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
| Bölüm # takma adlar: | Q65112A8981 |
Popüler Etiketler: gw jdsts2.cm - gvh2 - xx58-1-2, çin gw jdsts2.cm-gvh2-xx58-1-2 üreticileri, tedarikçiler, fabrika, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LED bileşenleri, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, SFH 4713A, Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







