
Gw jclps2.cm - gvh2-a232-1-2
Φv=25.5 ... 31.5 lm, 5700 k (= 65 mA ise)
Açıklama
Duris ® E 3 GW JCLPS2.CM (Gen 2)
Kompakt bir endüstride daha yüksek etkinliği ve daha yüksek akıyı birleştiren yeni nesil - 2 Duris® e 3'ün tanıtılması - uyumlu form faktörü (3.0 mm x 1.4 mm). Doğrusal aydınlatma ve ince tasarlanmış uygulamalar gibi çeşitli homojen aydınlatma uygulamaları için mükemmel bir şekilde uygundur.
Başvuru
- alan ışıkları
- Downlights/Spotlights
- lamba güçlendirmeleri
- ruh hali aydınlatması
- masa lambası
Özellikler
- Paket: Beyaz SMT Paketi, Renkli Dağınık Silikon Reçinesi
- tip. Radyasyon: 120 derece (Lambertian yayıcı)
- renk sıcaklığı: 2700K - 6500 K
- cri: 90 (dak.), 92 (tip.), R9: 50 (Min.)
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001'e (HBM, Sınıf 2)
- parlak akı: tip . 28 lm @ 4000k
- aydınlık etkinlik: tip . 152 lm/w @ 4000k
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | AMS Osram |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | |
| Paket / Dava: | 3014 |
| Aydınlatma rengi: | Sıcak beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 5700 K |
| Aydınlık yoğunluk: | 8.64 CD |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 26.4 LM |
| Renk oluşturma dizin - cri: | 90 |
| Görüntüleme açısı: | 120 derece |
| - İleri Akım: | 65 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 2.85 V |
| Güç Derecesi: | 200 MW |
| Uzunluk: | 3.03 mm |
| Genişlik: | 1.35 mm |
| Yükseklik: | 0.7 mm |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 100 C |
| Seri: | Gw jclps2.cm |
| Ambalajlama: | Makara |
| Marka: | AMS Osram |
| Neme duyarlı: | Evet |
| Ürün Türü: | Beyaz Ledler |
| 10000 | |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | Düşük Güçlü LED'ler |
| Bölüm # takma adlar: | Q65112A8704 |
Popüler Etiketler: gw jclps2.cm - gvh2 - A232-1-2, Çin GW JCLPS2.CM-GVH2-A232-1-2 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., SFH 4250 Z, SFH 4713A, VC AGAM 67 4F4G 30 R18 Suelleri
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







