
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 AW-1
Multi - Renk LED'leri Yüksek CRI ile daha sıkı dalga boyu binning
Açıklama
Duris ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Bu 5050 RGBW cihazı, AMS Osram'ın genel aydınlatma uygulamaları için ilk 4 - in-1 renk paketidir. Endüstri uyumlu performans ve form faktörüne sahiptir ve müşteriler için olağanüstü güvenilirlik vaat eder. Her çip, mükemmel homojenlik için sıkı dalga boyu ve renk kutusu ile birlikte yüksek özelleştirme renk seçeneklerini etkinleştirmek için ayrı ayrı kontrol edilir.
Başvuru
- ortam aydınlatması
- eğlence
- ev ve bina otomasyonu
- İç mekan aydınlatması
- açık hava ve endüstriyel aydınlatma
- robotik
Özellikler
- paketi: multi - renk LED
- tip. Radyasyon: 120 derece (Lambertian yayıcı)
- renk sıcaklığı: 3000K - 5700 K
- Cri: 82 (Min.)
- ESD: 2 KV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001'e (HBM, Sınıf 2)
- Endüstri Standardı: ROHS ve REACH
- aydınlık yoğunluk: tip . 15000 mcd @ 3000k
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | AMS Osram |
| Ürün Kategorisi: | Multi - renk LED'leri |
| ROHS: | |
| Ürün: | RGBW LED'ler |
| Paket / Dava: | 2020 (5050 metrik) |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 38.9 LM |
| Görüntüleme açısı: | 120 derece |
| - İleri Akım: | 100 MA |
| VF - İleri voltaj: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Güç Derecesi: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Lens rengi: | Renksiz |
| Marka: | AMS Osram |
| Yükseklik: | 11 mm |
| Uzunluk: | 50 mm |
| Aydınlık yoğunluk: | 13 CD |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 85 C |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Neme duyarlı: | Evet |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant |
| Ürün Türü: | Multi - renk LED'leri |
| Seri: | GW J9LHS2.4m |
| 1000 | |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | Düşük Güçlü LED'ler |
| Genişlik: | 50 mm |
| Bölüm # takma adlar: | Q65113A4660 |
Popüler Etiketler: GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 aw - 1, Çin GW J9LHS2.4M-C0C 7-2+35+13+30 AW-1 Üreticileri, Tedarikçiler, Fabrika, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, Plpt9 450lc e, PLT5 520EB P, VC AGAM 67 4F4G 30 R18 Suelleri
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







