
SST-10-B-B90-Q450
Tek Renkli LED'ler Blue Emit LED 450 Nm, SST-10 Serisi
Açıklama
Özellikler:
• 450nm tepe dalga boyu olan yüksek güçlü mavi LED
• Duvar plakası verimliliği: tip . 57% @350ma
•% 50 IV'te 90 veya 130 derece görüntüleme açısı
• Düşük termal direnç
• Yerleşik ESD koruması
• ROHS ve REACH uyumlu
Başvuru
• Bahçecilik / Growlights
• Aksan ve efekt aydınlatması
• Mimari aydınlatma
• Uzaktan phosfor armatürleri
• Sahne aydınlatması
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Luminus Cihazları |
| Ürün Kategorisi: | Tek Renkli LED'ler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Mavi ledler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Dava: | 1414 (3535 metrik) |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 450 nm |
| Aydınlatma rengi: | Mavi |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 590 MW |
| Eğer - ileri akım: | 350 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 3 V |
| Güç Derecesi: | 5 W |
| Lens rengi: | Renksiz |
| Lens Boyutları: | 2.6 mm |
| Lens şekli: | Kubbe |
| Lens şeffaflığı: | Temizlemek |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant |
| Marka: | Luminus Cihazları |
| Yükseklik: | 1.9 mm |
| Uzunluk: | 3.45 mm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 115 C |
| Neme duyarlı: | Evet |
| Ürün Türü: | Tek Renkli LED'ler |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 500 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tip: | Tek Renkli LED'ler |
| Görüntüleme açısı: | 90 derece |
| Genişlik: | 3.45 mm |
| Birim Ağırlık: | 0.052399 oz |
Popüler Etiketler: SST-10-B-B90-Q450, Çin SST-10-B-B90-Q450 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Bir çift:CXM-6-30-90-36-AC40-F5-3
Sonraki:SST-10-R-B130-G630
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







