
Açıklama
Luminus Cihazları Eğlence Aydınlatma, eğlence ve sahne aydınlatma pazarları için LED çözümlerdir. Bu eğlence aydınlatması, canlı ve dinamik aydınlatma efektleri sağlayarak yüksek aydınlık etkinlik sağlamak için gelişmiş LED teknolojisine sahiptir. Gelişmiş LED teknolojisi, eğlence ortamlarında görsel deneyimi geliştirir. 4'ü 1 arada RGB LED teknolojisi, yüksek lümen çıkışı ve mükemmel güvenilirlik ile armatürlerin tasarlanmasına veya yükseltilmesine yardımcı olur. Eğlence Aydınlatma LED çözümleri, karmaşık aydınlatma tasarımları için idealdir ve tiyatrolarda, konser salonlarında ve etkinlik mekanlarında sürükleyici atmosferler oluşturmak için gereklidir.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Luminus Cihazları |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz Ledler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Dava: | 2020 (5050 metrik) |
| Aydınlatma rengi: | Sıcak beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 3000 K |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 375 LM |
| Renk Oluşturma Dizin - CRI: | 95 |
| Görüntüleme açısı: | 120 derece |
| Eğer - ileri akım: | 1.5 A |
| VF - İleri voltaj: | 2.8 V |
| Güç Derecesi: | 13 W |
| Uzunluk: | 5 mm |
| Genişlik: | 5 mm |
| Yükseklik: | 1.03 mm |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 100 C |
| Lens rengi: | Renksiz |
| Lens Boyutları: | 1.97 mm x 1.97 mm |
| Lens şekli: | Kare |
| Lens şeffaflığı: | Su temizliği |
| Ambalajlama: | Makara |
| Marka: | Luminus Cihazları |
| Ürün Türü: | LED - Yüksek Güç |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 500 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
Popüler Etiketler: SFT-40-W30H-F50-D8302, Çin SFT-40-W30H-F50-D8302 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







