
Açıklama
Luxeon M, yüksek verimliliği veya düşük maliyeti hedefleyen dış mekan ve endüstriyel uygulamaları mümkün kılmak için tasarlanmış bir aydınlatma sınıfı çok ölçekli LED'dir. Binning ve önde gelen performanstan özgürlük ile Luxeon M, LED'den LED'den renk tutarlılığını sağlamak için ANSI merkezli tek bir 3 veya 5 adımlı macadam elips içine girer, sıkı korelasyonlu renk sıcaklığı kontrolüne sahip düzgün bir kaynaktan yüksek etkinlik ve yüksek akı yoğunluğu sağlar. Üstün ışık kalitesi, lümen hacmi ve gerçek dünya etkinliği, çok çeşitli aydınlatma segmentlerinde önde gelen performans ve verimli çözüm geliştirmeyi mümkün kılar.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Lumileds |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz Ledler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Dava: | 2828 (7070 metrik) |
| Aydınlatma Rengi: | Serin beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 5000 K |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 900 LM |
| Renk Oluşturma Dizin - CRI: | 70 |
| Görüntüleme açısı: | 140 derece |
| Eğer - ileri akım: | 1.4 A |
| VF - İleri voltaj: | 6 V |
| Uzunluk: | 7 mm |
| Genişlik: | 7 mm |
| Yükseklik: | 3.75 mm |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 120 C |
| Lens rengi: | Renkli |
| Lens Boyutları: | 6.4 mm |
| Lens şekli: | Kubbe |
| Lens şeffaflığı: | Temizlemek |
| Seri: | Luxeon M |
| Ambalajlama: | Makara |
| Marka: | Lumileds |
| Ürün Türü: | Beyaz Ledler |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 500 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Lüks |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
| Birim Ağırlık: | 0.010582 oz |
Popüler Etiketler: LXR7-RW50, Çin LXR7-RW50 Üreticileri, Tedarikçiler, Fabrika, L128-PR00CA3500000, L1cu-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1cu-Red1000000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







