
L2C4-4090-L04E1200
Beyaz Ledler Beyaz 4000 K 90-Cri, Luxeon CX Plus Cob
Açıklama
Luxeon CX Plus COB, standart bir ayak izinde 500 ila 7.000 lümen arasında lümen paketlerini kapsayan altı ürüne sahiptir. Endüstrinin önde gelen termal direnci ve sağlam substrat malzemesi nedeniyle, Luxeon CX artı COB, soğutucu, daha verimli armatürler sağlar. Luxeon CX artı COB, mevcut optik, kelepçe ve belgeleri korurken hızlı ve anında tasarım için mevcut bir ekosistemden yararlanır.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Lumileds |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| Nakliye kısıtlamaları: |
Mouser şu anda bu ürünü bölgenizde satmıyor. |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz Cob LED'ler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Dava: | 7070 (1818 metrik) |
| Aydınlatma Rengi: | Nötr beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 4000 K |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 1845 LM |
| Renk Oluşturma Dizin - CRI: | 90 |
| Görüntüleme açısı: | 115 derece |
| Eğer - ileri akım: | 450 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 34.8 V |
| Uzunluk: | 17.85 mm |
| Genişlik: | 17.85 mm |
| Yükseklik: | 1.7 mm |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 105 C |
| Lens rengi: | Renkli |
| Lens şeffaflığı: | Dağınık |
| Seri: | Luxeon CX Plus Cob |
| Ambalajlama: | Tüp |
| Marka: | Lumileds |
| Ürün Türü: | Beyaz Ledler |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 100 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Lüks |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
Popüler Etiketler: L2C4-4090-L04E1200, Çin L2C4-4090-L04E1200 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, L128-PR00CA3500000, L1cu-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1cu-Red1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







