
L130-5080HE1400001
Beyaz Ledler Beyaz 5000 K 80-Cri, Luxeon 3014
Açıklama
Luxeon 3014, 3,0mm x 1.4mm x 0.70mm kompakt bir paket boyutuna sahiptir- Lineer uygulamalar, tüp aydınlatma ve tabela gibi alanın sınırlı olduğu yerlerde düzgün ışık çıkışı elde etmek için idealdir. Luxeon 3014, 65 derecelik bir kavşak sıcaklığını hedefleyen sıcak renklidir, bu da renk tutarlılığı sağlar ve çalışma koşullarında ANSI standartlarını karşılamaktadır.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Lumileds |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz Ledler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Dava: | 3014 |
| Aydınlatma rengi: | Serin beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 5000 K |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 28 LM |
| Renk Oluşturma Dizin - CRI: | 80 |
| Görüntüleme açısı: | 116 derece |
| Eğer - ileri akım: | 60 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 3.1 V |
| Güç Derecesi: | 180 MW |
| Uzunluk: | 3 mm |
| Genişlik: | 1.4 mm |
| Yükseklik: | 0.75 mm |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 105 C |
| Lens rengi: | Renkli |
| Lens Boyutları: | 2.5 mm x 1.15 mm |
| Lens şekli: | Dikdörtgen |
| Lens şeffaflığı: | Dağınık |
| Seri: | Luxeon 3014 |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant |
| Marka: | Lumileds |
| Neme duyarlı: | Evet |
| Ürün Türü: | Beyaz Ledler |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 3000 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Lüks |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
| Birim Ağırlık: | 0.002609 oz |
Popüler Etiketler: L130-5080HE1400001, Çin L130-5080HE1400001 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, L128-PR00CA3500000, L1cu-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Bir çift:L130-3090003000W21
Sonraki:L130-4090003000X21
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







