
L130-4080HA30000B1
Beyaz Ledler Beyaz 4000 K 80-Cri, Luxeon 3030
Açıklama
Luxeon 3030 HE ve Luxeon 3030 He Plus, Luxeon 3030 ürün hattının mirası üzerine inşa edilmiş orta güç paketleri. Birinci sınıf LM/W ve μmol/J performansı ve uzun ömür boyu gerektiren çeşitli iç ve dış fikstür uygulamaları için Go-to çözümleri olarak hizmet ederler. Luxeon 3030 HE ve Luxeon 3030 Plus, 3 SDCM içinde çeyrek çöp kutusu yapısını benimser, bu da kitting yaparak 2 SDCM sağlar. Futhermore, en son gece manzarası teknolojisi ile Luxeon 3030 He Artı,% 2'nin altında mavi içeriğe sahip devrimci çevre dostu açık hava çözümlerini etkinleştirdi
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Lumileds |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz Ledler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Kasa: | 3030 |
| Aydınlatma rengi: | Nötr beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 4000 K |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 37 LM |
| Renk Oluşturma Dizin - CRI: | 80 |
| Görüntüleme açısı: | 110 derece |
| Eğer - ileri akım: | 65 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 2.8 V |
| Güç Derecesi: | 180 MW |
| Uzunluk: | 3 mm |
| Genişlik: | 3 mm |
| Yükseklik: | 0.66 mm |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 105 C |
| Lens rengi: | Renkli |
| Lens Boyutları: | 2.6 mm x 2,6 mm |
| Lens şekli: | Kare |
| Lens şeffaflığı: | Dağınık |
| Seri: | Luxeon 3030 He Plus |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant |
| Ambalajlama: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Neme duyarlı: | Evet |
| Ürün Türü: | Beyaz Ledler |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 5000 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Lüks |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
Popüler Etiketler: L130-4080HA30000B1, Çin L130-4080HA30000B1 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, L1cu-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1cu-Red1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







