
XTEAWT-00-0000-00000UCE3
Beyaz Ledler Beyaz 5000 K 90-CRI, XLAMP XTEAWT
Açıklama
İç mekan ve dış mekandan taşınabilir ve lamba güçlendirmelerine kadar yönlü, yüksek lümenli uygulamalar için optimize edilmiş Xlamp® XT-E LED, endüstri standartları XP/XT ayak izinde yüksek performans ve yüksek güvenilirlik sağlar. XT -E LED, XT/XP platformunun avantajlarını sunar - kompakt ve kanıtlanmış 3.45 mm x 3.45 mm paket ve yerleşik ekosistem - aydınlatma üreticilerinin tasarım sürecini basitleştirmesini ve pazara kısaltmasını sağlar.
XT-E LED, Kraliyet Blue and White'da mevcuttur. XT-E White LED, yüksek etkinlik seçeneği sunar. Bu belgede, beyaz terimi, etkinliğine bakılmaksızın beyaz XT-E LED'i ifade eder. Standardı ve yüksek etkinlik terimleri, yüksek etkinlik seçeneği olmadan XT-E LED'den LED yüksek etkinlik XT-E'nin performansını ayırt etmek için gerektiğinde kullanılır.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Cree Led |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz Ledler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Dava: | 1414 (3535 metrik) |
| Aydınlatma rengi: | Serin beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 5000 K |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 100 LM |
| Renk Oluşturma Dizin - CRI: | 90 |
| Görüntüleme açısı: | 115 derece |
| Eğer - ileri akım: | 350 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 2.85 V |
| Güç Derecesi: | 1 W |
| Uzunluk: | 3.45 mm |
| Genişlik: | 3.45 mm |
| Yükseklik: | 2.36 mm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 150 C |
| Lens rengi: | Sarı |
| Lens Boyutları: | 3.06 mm |
| Lens şekli: | Kubbe |
| Lens şeffaflığı: | Dağınık |
| Seri: | Xteawt |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant |
| Ambalajlama: | Mousereel |
| Marka: | Cree Led |
| LED Boyutu: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.36 mm |
| Ürün Türü: | Beyaz Ledler |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 1000 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
| VR - Ters Voltaj: | 5 V |
| Birim Ağırlık: | 0.003527 oz |
Popüler Etiketler: XTEAWT-00-0000-00000UCE3, Çin XTEAWT-00-0000-00000UCE3 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR50AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQEDER-H0-0000-000000401
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







