
XTEARY-00-0000-000000N03
Tek Renkli LED'ler Kraliyet Mavisi, 550mW
Açıklama
İç mekan ve dış mekan uygulamalarından taşınabilir uygulamalara ve lamba yenilemelerine kadar yönlü, yüksek{0}}lümenli uygulamalar için optimize edilen XLamp® XT-E LED, endüstri standardı XP/XT kaplama alanında yüksek performans ve yüksek güvenilirlik sunar. XT-E LED, XT/XP platformunun - kompakt ve kanıtlanmış 3,45 mm x 3,45 mm paketi ve yerleşik ekosisteminin - avantajlarını sunarak aydınlatma üreticilerinin tasarım sürecini basitleştirmesine ve pazara sunma süresini kısaltmasına olanak tanır. XT-E LED koyu mavi ve beyaz renkte mevcuttur. XT-E Beyaz LED, yüksek verimliliğe sahip bir seçenek sunar. Bu belgede Beyaz terimi, etkinliğine bakılmaksızın beyaz XT-E LED'i ifade eder. Yüksek Verimli XT-E LED'in performansını, yüksek verimlilik seçeneği olmayan XT-E LED'den ayırt etmek için gerektiğinde Standart ve Yüksek Verimlilik terimleri kullanılır.
| Ürün Özelliği | Özellik Değeri |
|---|---|
| Üretici: | Cree LED'i |
| Ürün Kategorisi: | Tek Renkli LED'ler |
| RoHS: | Detaylar |
| Ürün: | Mavi LED'ler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket/Kutu: | SMD-2 |
| Dalga Boyu/Renk Sıcaklığı: | 465 deniz mili |
| Aydınlatma Rengi: | Kraliyet Mavisi |
| Işık Akısı/Radyant Akı: | 550 mW |
| Eğer - İleri Akım: | 350mA |
| Vf - İleri Gerilim: | 2.85 V |
| Güç Derecelendirmesi: | 550 mW |
| Objektif Şekli: | Kubbe |
| Mercek Şeffaflığı: | Temizlemek |
| Seri: | XTEARY |
| Ambalajlama: | Makara |
| Marka: | Cree LED'i |
| Yükseklik: | 2,36 mm |
| LED Boyutu: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Uzunluk: | 3,45mm |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı: | + 85 C |
| Ürün Türü: | Tek Renkli LED'ler |
| Fabrika Paketi Adedi: | 1000 |
| Alt kategori: | LED'ler |
| Ticari adı: | XLamp |
| Tip: | Tek Renkli LED'ler |
| Görüş Açısı: | 140 derece |
| Vr - Ters Gerilim: | 5 V |
| Genişlik: | 3,45mm |
| Birim Ağırlığı: | 1.695 g |
Popüler Etiketler: xteary-00-0000-000000n03, Çin xteary-00-0000-000000n03 üreticiler, tedarikçiler, fabrika, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, Cree LED için, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQEDER-H0-0000-000000401
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







