
XPLAWT-00-0000-0000V30E1
Beyaz LED'ler Beyaz 6500 K 65-CRI, XLamp XPLAWT
Açıklama
XLamp® XP-L LED'lerin iki versiyonu mevcuttur: Yüksek Yoğunluklu (HD) ve Yüksek Yoğunluklu (HI).
XLamp XP-L HD LED, Cree LED'in HD LED sınıfındaki en yüksek performanslı ayrıktır ve kompakt 3,45 mm x 3,45 mm XP kaplama alanında yeni nesil lümen çıkışı ve verimliliği sunar. Cree LED'in küçük bir form faktöründe maksimum lümen çıkışı sağlamak üzere optimize edilmiş HD LED'leri, aydınlatma üreticilerinin herhangi bir aydınlatma tasarımının performansını artırmasına, daha küçük ve daha ucuz sistemler oluşturmasına ve daha önce mümkün olmayan yeni aydınlatma çözümleri geliştirmesine olanak tanır.
| Ürün Özelliği | Özellik Değeri |
|---|---|
| Üretici: | Cree LED'i |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz LED'ler |
| RoHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz LED'ler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Kutu: | SMD-2 |
| Aydınlatma Rengi: | Soğuk Beyaz |
| Dalgaboyu/Renk Sıcaklığı: | 6500 K |
| Işık Akısı/Radyant Akı: | 468 lm |
| Renk Geriverim Dizini - CRI: | 65 |
| Görüş Açısı: | 125 derece |
| Eğer - İleri Akım: | 1.05 A |
| Vf - İleri Gerilim: | 2.79 V |
| Güç Derecelendirmesi: | 3 W |
| Uzunluk: | 3,45mm |
| Genişlik: | 3,45mm |
| Yükseklik: | 2,68 mm |
| Objektif Rengi: | Renksiz |
| Objektif Boyutları: | 3,45mm |
| Objektif Şekli: | Kubbe |
| Mercek Şeffaflığı: | Su Temizle |
| Seri: | XPLAWT |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant Kes |
| Ambalajlama: | Fare Makarası |
| Marka: | Cree LED'i |
| Yapılandırma: | Bekar |
| Ürün Türü: | Beyaz LED'ler |
| Fabrika Paketi Adedi: | 500 |
| Alt kategori: | LED'ler |
| Ticari adı: | XLamp |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
| Birim Ağırlığı: | 0,003527 oz |
Popüler Etiketler: xplawt-00-0000-0000v30e1, Çin xplawt-00-0000-0000v30e1 üreticiler, tedarikçiler, fabrika, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR50AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







