
XPGBWT-01-0000-00GE7
Beyaz Ledler Beyaz 3000 K 70-CRI, XLAMP XPGBWT
Açıklama
Orijinal Xlamp® XP-G2 LED, dış mekan ve alan aydınlatması da dahil olmak üzere sektör için geniş bir LED uygulamalarına öncülük etti ve o zamandan beri ileri çıktı, etkinlik ve optik kontrol gerektiren üreticiler tarafından tercih edilen bir seçim görevi gördü. Kompakt ve kanıtlanmış 3.45 mm XP platformu, mevcut mükemmel bir optik ve sistem çözümleri ekosistemine sahiptir, bu da aydınlatma üreticilerinin tasarım süreçlerini basitleştirmelerini ve pazara zaman ayırmalarını sağlar.
XP-G2 LED'leri artık iki farklı beyaz versiyonda mevcuttur: standart ve yüksek etkinlik (HE). XP-G2 standardı, seramik yüksek güçlü LED'ler için geniş bir yeni LED uygulamaları sağlayan aynı atılım ürünüyle aynıdır. Yeni yüksek etkinlik sürümü, bu mirası XP - G2 LED'leri etrafında optimize edilmiş mevcut tasarımlar için bir Drop - yükseltmesiyle genişletiyor. XP-G2 LEDS, 2000 Ma maksimum akım ve daha yüksek etkinlik ile yüzde 25 daha fazla ışık çıkışı sağlamak için Cree LED'in en son yüksek güçlü çip teknolojisini kullanıyor.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Cree Led |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz Ledler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Aydınlatma rengi: | Sıcak beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 3000 K |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 130 LM |
| Renk Oluşturma Dizin - CRI: | 70 |
| Görüntüleme açısı: | 120 derece |
| Eğer - ileri akım: | 350 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 2.72 V |
| Güç Derecesi: | 1 W |
| Uzunluk: | 3.45 mm |
| Genişlik: | 3.45 mm |
| Yükseklik: | 2.36 mm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 85 C |
| Lens rengi: | Renksiz |
| Lens Boyutları: | 3.06 mm |
| Lens şekli: | Kubbe |
| Lens şeffaflığı: | Su temizliği |
| Seri: | XLAMP XP-G2 |
| Ambalajlama: | Makara |
| Marka: | Cree Led |
| Ürün Türü: | Beyaz Ledler |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 1000 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | Düşük Güçlü LED'ler |
| Birim Ağırlık: | 0.003527 oz |
Popüler Etiketler: XPGBWT-01-0000-00GE7, Çin XPGBWT-01-0000-00GE7 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CMU1003-0000-N0B0A30E, Cree LED için, Xhp35b-00-0000-0dpud240h, XPEBGR-L1-0000-00F02, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







