
XMLDCL-00-0000-00C4AAAB1
Çok renkli LED'ler RGB, Beyaz 4000k LED
Açıklama
XLamp® XM-L® Gen 2 LED'leri, yüksek lümen çıkışı ve 5,0 x 5.0 mm'lik küçük bir pakette büyük renk karıştırma kombinasyonunu sağlayan çok renkli RGBW LED'lerdir. Xlamp XM-L Renk Gen 2 LED'leri, LED kalıbı arasındaki mümkün olan en küçük mesafeye sahiptir ve mükemmel optik kontrol ve verimli renk karıştırma için küçük bir optik kaynak oluşturur. Birinci nesil LED ile karşılaştırıldığında, Gen 2,% 75 daha yüksek maksimum tahrik akımına ve ışık çıkışı ve etkinliğinde önemli iyileştirmelere sahiptir ve bu da maksimum ışık çıkışının neredeyse iki katıdır. Gen 2 ayrıca, daha yüksek optik kontrol seviyeleri için optik kaynak boyutunu daha da azaltan yeni bir yüksek yoğunluklu versiyon içerir.
XLAMP XM-L Renk Gen 2 LED'leri, renk değiştirme, sahne, mimari ve eğlence dahil tüm yüksek performanslı RGBW aydınlatma uygulamaları için optimize edilmiştir.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Cree Led |
| Ürün Kategorisi: | Çok renkli LED'ler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | RGBW LED'ler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Dava: | 2020 (5050 metrik) |
| Aydınlatma Rengi: | RGB, Nötr Beyaz |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 625 nm, 527 nm, 457 nm, 4000 K |
| Aydınlık akı/parlak akı: | 80 LM, 155 LM, 23 LM, 145 LM |
| Görüntüleme açısı: | 120 derece |
| Eğer - ileri akım: | 350 Ma |
| VF - İleri voltaj: | 2.1 V, 2.6 V, 2.9 V, 2.9 V |
| Güç Derecesi: | 21 W |
| Lens rengi: | Renksiz |
| Lens Boyutları: | 5 mm |
| Lens şekli: | Kubbe |
| Lens şeffaflığı: | Temizlemek |
| Marka: | Cree Led |
| Yükseklik: | 3 mm |
| Uzunluk: | 3,5 mm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 150 C |
| LED sayısı: | 4 LED |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant |
| Ambalajlama: | Mousereel |
| Ürün Türü: | Çok renkli LED'ler |
| Seri: | XM-L Renk Yüksek Yoğunluk |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 1000 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
| Genişlik: | 3,5 mm |
Popüler Etiketler: XMLDCL-00-0000-00C4AAAB1, Çin XMLDCL-00-0000-00C4AAAB1 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika, CMU1006-0000-N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, Xhp35b-00-0000-0dpud240h, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







