
XMLBWT-00-0000-0000U2051
Beyaz LED'ler Beyaz 6200 K 65-CRI, XLamp XMLBWT
Açıklama
XLamp® XM-L2 LED, orijinal XM-L'nin benzeri görülmemiş performansını temel alarak, hassas optik kontrol için tek bir kalıp LED nokta kaynağı sağlarken lümen çıkışını %20'ye kadar artırır. XM-L2 LED, orijinal XM-L ile aynı mekanik ve optik kaplama alanını paylaşarak kusursuz bir yükseltme yolu ve kısaltılmış tasarım döngüsü sağlar. XLamp XM-L2 LED'ler, LED ampuller, dış mekan aydınlatması, taşınabilir aydınlatma, iç mekan aydınlatması ve güneş enerjisiyle çalışan- aydınlatma gibi yüksek ışık çıkışı ve maksimum verimin gerekli olduğu aydınlatma uygulamaları için ideal seçimdir.
| Ürün Özelliği | Özellik Değeri |
|---|---|
| Üretici: | Cree LED'i |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz LED'ler |
| RoHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz LED'ler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket / Kutu: | SMD-2 |
| Aydınlatma Rengi: | Soğuk Beyaz |
| Dalgaboyu/Renk Sıcaklığı: | 6200 K |
| Işık Akısı/Radyant Akı: | 300 lm |
| Renk Geriverim Dizini - CRI: | 65 |
| Görüş Açısı: | 125 derece |
| Eğer - İleri Akım: | 700 mA |
| Vf - İleri Gerilim: | 2.85 V |
| Güç Derecelendirmesi: | 10 W |
| Uzunluk: | 5 mm |
| Genişlik: | 5 mm |
| Yükseklik: | 3,02 mm |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı: | + 85 C |
| Objektif Rengi: | Renksiz |
| Objektif Boyutları: | 4,52 mm |
| Objektif Şekli: | Kubbe |
| Mercek Şeffaflığı: | Su Temizle |
| Seri: | XMLBWT |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bant Kes |
| Ambalajlama: | Fare Makarası |
| Marka: | Cree LED'i |
| LED Boyutu: | 5 mm x 5 mm x 3,02 mm |
| Ürün Türü: | Beyaz LED'ler |
| Fabrika Paketi Adedi: | 1000 |
| Alt kategori: | LED'ler |
| Ticari adı: | XLamp |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
| Vr - Ters Gerilim: | 5 V |
| Birim Ağırlığı: | 0,007055 ons |
Popüler Etiketler: xmlbwt-00-0000-0000u2051, Çin xmlbwt-00-0000-0000u2051 üreticiler, tedarikçiler, fabrika, CMU1003-0000-N0B0A30E, CMU1006-0000-N0U0A30U, Cree LED için, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







