
Xhp50d-h 0-0000-0 d 00 j40e1
Beyaz Ledler Beyaz 6500 K 68- Cri, Xlamp XHP50D
Açıklama
XLamp® XHP50.3 LED'leri, boyutlarında bulunan en iyi lümen yoğunluğunu, güvenilirliğini ve optik kontrolü sağlayan üçüncü nesil aşırı yüksek güç LED'leridir. XHP ailesi avantajlarından yararlanarak, aydınlatma üreticileri standart LED'lerle mümkün olandan daha az optik, PCB ve ısı lavabosu kullanarak sistem maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir.
Üçüncü nesil XHP Aile LED'leri, XHP50'nin yeni bir yüksek yoğunluklu versiyonuyla birlikte önceki nesillere göre gelişmiş optik performans sunar. XHP50.3 yüksek yoğunluk, mevcut XHP50 tasarımları için yoğunluğu iki katına çıkarır.
XLAMP XHP50.3 LED'ler, stadyum, dış alan ve mimari spot ışığı gibi küçük armatürlerden büyük miktarlarda ışık çıkışı gerektiren dış mekan ve premium kapalı aydınlatma uygulamaları için optimize edilmiştir.
ÖZELLİKLER
• Beyaz olarak ve 3- V sürümü veya 6- V & 12- V sürümü (6- V\/12 - V, PCB düzeni tarafından yapılandırılabilir)
• 5- Adım EasyWhite® kutularında 3000 K ila 5000 K CCT'de mevcuttur, 3- Step Easywhite kutuları 2700 K ila 5000 K ve 2-}}} Adım Easywhite kutuları 2700 K ila 4000 K CCT'de kolay White kutuları
• 3000 K ila 7000 K CCT'de ANSI beyaz kutularında mevcuttur
• Standart olarak mevcuttur, 70-, 80-, 90- ve 95- Minimum CRI seçenekleri
• 5700 K'daki Yayın Renk Seçeneği, son derece yüksek TLCI gerektiren TV etkinlikleri için maksimum performans sağlar
• 85 derecede biner • Maksimum sürücü akımı: 6000 Ma (3 V), 3000 Ma (6 V), 1500 Ma (12 V)
• Düşük termal direnç: 0. 4 derece \/b • Geniş görüntüleme açısı: 120 derece
• Sınırsız zemin ömrü% 30 ºC\/% 85 RH'ye eşit veya eşit
• Yedeke Solunablable - JEDEC J - STD - 020C • ROHS ve REACH uyumlu
• UL® Tanınan Bileşen (E349212)
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Cree Led |
| Ürün Kategorisi: | Beyaz Ledler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Beyaz Ledler |
| Montaj Stili: | SMD\/SMT |
| Paket \/ Dava: | 2020 (5050 metrik) |
| Aydınlatma rengi: | Sıcak beyaz |
| Dalga boyu\/renk sıcaklığı: | 6500 K |
| Aydınlık akı\/parlak akı: | 1239 LM |
| Renk Oluşturma Dizin - CRI: | 68 |
| Görüntüleme açısı: | 120 derece |
| Eğer - ileri akım: | 3 A, 1.5 A |
| VF - İleri voltaj: | 6 V, 12 V |
| Uzunluk: | 5 mm |
| Genişlik: | 5 mm |
| Yükseklik: | 1 mm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 150 C |
| Lens şekli: | Kare |
| Seri: | Xhp50d-hi |
| Ambalajlama: | Makara |
| Marka: | Cree Led |
| Ürün Türü: | Beyaz Ledler |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 1000 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tip: | Yüksek Güçlü LED'ler |
Popüler Etiketler: XHP50D-H 0-0000-0 D 00 J40E1, Çin XHP50D-H 0-0000-0 D 00 J40E1 Üreticileri, Tedarikçiler, Fabrika, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-N0B0A30E, Cree LED için, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







