
Açıklama
Yuvarlak LED'ler, güneş ışığında mükemmel okunabilirlik ve güvenilir performans için üstün ışık çıkışı sunar. Uzun süreler boyunca son derece kararlı ışık çıkışı sağlarlar. Bu lambalar, dış mekan sinyalinde ve işaret uygulamalarında üstün yüksek sıcaklık ve yüksek-nemli dirençli performans sunan gelişmiş bir optik dereceli epoksi ile yapılır.
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici: | Cree Led |
| Ürün Kategorisi: | Tek Renkli LED'ler |
| ROHS: | Detaylar |
| Ürün: | Kırmızı LED'ler |
| Montaj Stili: | Delikten |
| Paket / Dava: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Dalga boyu/renk sıcaklığı: | 630 nm |
| Aydınlatma Rengi: | Kırmızı |
| Eğer - ileri akım: | 20 MA |
| VF - İleri voltaj: | 2.1 V |
| Güç Derecesi: | 130 MW |
| Lens rengi: | Renksiz |
| Lens Boyutları: | 5 mm |
| Lens şekli: | Kubbe |
| Lens şeffaflığı: | Su temizliği |
| Seri: | C503b-Ran |
| Ambalajlama: | Toplu |
| Marka: | Cree Led |
| Yükseklik: | 8.8 mm |
| LED Boyutu: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Uzunluk: | 5.8 mm |
| Aydınlık yoğunluk: | 8200 MCD |
| Maksimum çalışma sıcaklığı: | + 100 C |
| Minimum çalışma sıcaklığı: | - 40 C |
| Ürün Türü: | Tek Renkli LED'ler |
| Fabrika Paketi Miktarı: | 500 |
| Alt Kategori: | LED'ler |
| Tip: | Tek Renkli LED'ler |
| Görüntüleme açısı: | 15 derece |
| Genişlik: | 5.8 mm |
| Birim Ağırlık: | 0.012570 oz |
Popüler Etiketler: C503B-RAN-CZ0C0AA1, Çin C503B-RAN-CZ0C0AA1 Üreticileri, Tedarikçileri, Fabrika, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, Cree LED için, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Bir çift:CXA2530-0000-N0HU240H
Sonraki:CLM4B-GKW-CXBYB793
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







