
221-549
Gerinim rahatlama ile montaj taşıyıcı; 10 telli konektörler için
Açıklama
Gerinim rahatlama ile montaj taşıyıcı; 10 telli konektörler için; 221 Serisi - 4 mm²; DIN-35 ray için; beyaz
Fiziksel veriler
| Genişlik | 43 mm / 1.693 inç |
| Yükseklik | 23.7 mm / 0.933 inç |
| - rayının üst - kenarından derinlik | 57.7 mm / 2.272 inç |
| Derinlik | 64 mm / 2,52 inç |
Mekanik Veriler
| Montaj türü | Yakalama |
| Montaj türü | Din-35 ray |
| Uygun | 10 telli konektörler için (4 mm²) |
Materyal verileri
| Not (Malzeme Verileri) | Malzeme spesifikasyonları hakkında bilgi burada bulunabilir |
| Renk | beyaz |
| Malzeme grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi (Ana Konut) | Poliamid (PA66) |
| UL94 başına yanıp sönme sınıfı | V0 |
| Yangın yükü | 0,213MJ |
| Ağırlık | 7,1g |
Ticari veriler
| PU (SPU) | 10 adet |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Menşei ülke | CN |
| Gtin | 4066966603767 |
| Gümrük Tarifesi Numarası | 39269097900 |
Ürün sınıflandırması
| ETIM 9.0 | EC002848 |
| ECCN | ABD sınıflandırması yok |
Çevresel Ürün Uyumluluğu
| ROHS uyum durumu | Uyumlu, muafiyet yok |




Popüler Etiketler: 221-549, Çin 221-549 Üreticiler, Tedarikçiler, Fabrika
Bir çift:221-549/002-000
Sonraki:221-549/1002-000
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz







